6 CM Çap Dream Catcher Dekor Araç ve Ev Dekorasyon Doğum Günü Partisi Hediyeler El Yapımı Hint Tüy Dream Catcher 12 adet/grup
Lengends of dreamcatcher : rüya gözlemcisi Ojibwe denilen kuzey Amerikan kabileleri kökenli. bu en popüler hediye Amerikan southwest öğeleri. Dreamcatcher tarafından kabul edilir filtreleme rüyalar yerel Amerikan kızılderililer,. kötü rüyalar net alınır, ve iyi rüyalar aracılığıyla gitmek için izin beri iyi biliyorum rüyalar yol boyunca net ----- merkez delik aracılığıyla kaymış olduğunu ve sonra yavaşça olanların aklına slayt uyku. kötü rüya yönlü bilmiyorum, onlar içinde sıkışıp net, ve sonra şafakta kaybolur. Dreamcatcher yapabilirsiniz insanlar tarafından iyi bir rüya var her yerde odasında asılı. antik Hint kültürü ile, dreamcatcher da kendi efsane vardır, olmasına rağmen farklı kabileler farklı efsaneleri, hepsi aynı sembol var --- iyi rüyalar korumak ve en iyi dileklerimle. bir zamanlar orada bir genç kız bir rüya vardı oldu, bir rüya örümcek öğretti nasıl onu netleştirme, ve net olduğunu ona söyledim insanları yapabilirsiniz yakalamak iyi rüyalar, ve insanlar ve ruhu sırasında iletişimi güçlendirmek. kız made up dreamcatcher ve önünde asılı yatak rüya apocalypse göre sonra o uyandım. ertesi sabah, o net üzerinde asılı güzel boncuk bulundu. zaman o dokunmatik bu boncuk, tanrı ona konuştu: " boncuk gücü vardır ve bilgelik dreamwatcher tarafından yakalanan zaman uyku vardı, kabus yakalandı olmuştur ve kayboldu güneş yükselir gibi, şimdi insanlar senin kadar alabilir. " bunun üzerine, dreamcatcher aşağı teslim şimdiye kadar. en iyi dileklerimle, ilkel, gizemli ve sıcak , dreamcatcher appeares bazı takı mağaza günümüzde, chic ev mobilyalar modern ev ve süslemeleri olur. Dreamcatchers farklı stilleri, bazı büyük ve gevşek vardır, bazı küçük ve yoğun, renkler de farklıdır. Dreamwatcher birçok genç insan çekmek, belki onlar bilmiyorum bu kökeni, ama beri dreamcatcher özel ve güzel olduğunu, onlar like it ve aldım onların severler ya arkadaşlar için onların zihin ve samimi ifade etmek nimet.
dış Daire Çapı: 6 cm
1 grup = 12 adet karışık renklerde
Lengends of dreamcatcher : rüya gözlemcisi Ojibwe denilen kuzey Amerikan kabileleri kökenli. bu en popüler hediye Amerikan southwest öğeleri.
Dreamcatcher tarafından kabul edilir filtreleme rüyalar yerel Amerikan kızılderililer,. kötü rüyalar net alınır, ve iyi rüyalar aracılığıyla gitmek için izin beri iyi biliyorum rüyalar yol boyunca net ----- merkez delik aracılığıyla kaymış olduğunu ve sonra yavaşça olanların aklına slayt uyku. kötü rüya yönlü bilmiyorum, onlar içinde sıkışıp net, ve sonra şafakta kaybolur.
Dreamcatcher yapabilirsiniz insanlar tarafından iyi bir rüya var her yerde odasında asılı.
antik Hint kültürü ile, dreamcatcher da kendi efsane vardır, olmasına rağmen farklı kabileler farklı efsaneleri, hepsi aynı sembol var --- iyi rüyalar korumak ve en iyi dileklerimle.
bir zamanlar orada bir genç kız bir rüya vardı oldu, bir rüya örümcek öğretti nasıl onu netleştirme, ve net olduğunu ona söyledim insanları yapabilirsiniz yakalamak iyi rüyalar, ve insanlar ve ruhu sırasında iletişimi güçlendirmek. kız made up dreamcatcher ve önünde asılı yatak rüya apocalypse göre sonra o uyandım. ertesi sabah, o net üzerinde asılı güzel boncuk bulundu. zaman o dokunmatik bu boncuk, tanrı ona konuştu: " boncuk gücü vardır ve bilgelik dreamwatcher tarafından yakalanan zaman uyku vardı, kabus yakalandı olmuştur ve kayboldu güneş yükselir gibi, şimdi insanlar senin kadar alabilir. " bunun üzerine, dreamcatcher aşağı teslim şimdiye kadar.
en iyi dileklerimle, ilkel, gizemli ve sıcak , dreamcatcher appeares bazı takı mağaza günümüzde, chic ev mobilyalar modern ev ve süslemeleri olur. Dreamcatchers farklı stilleri, bazı büyük ve gevşek vardır, bazı küçük ve yoğun, renkler de farklıdır. Dreamwatcher birçok genç insan çekmek, belki onlar bilmiyorum bu kökeni, ama beri dreamcatcher özel ve güzel olduğunu, onlar like it ve aldım onların severler ya arkadaşlar için onların zihin ve samimi ifade etmek nimet.
İlkel kabile itibaren gizemli bir hediye...
kökeni dreamcatcher
yakalamak fantasy rüyalar , kabuslar yapmak kaybolur zaman ilk ray güneşli sabah ortaya, bu efsanevi dreamcatcher of-birkaç ile egzotik tarzı, bu Kuzey hintliler gelen nimet amerika.
Dreamcatcher kökenli 18th century, hintliler aile ev dışında asmak. onlar süzülüyor rüyalar inanıyorum vardı fantezi dolu, ve gece hava ataları bilgelik oldu, İyi ve kötü rüyalar vardır ama dreamcatcher filtre can bu, bizim dreamland sonra sadece güzel rüyalar içine girebilirsiniz.

  • Birim Tipi: lot (12 parçalar/lot)
  • Paket Boyutu: 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)