DIY Komple Seti RFID Erişim Kontrol Sistemi için Ev/Ofis Kullanımı
erişim Kontrol + Güç Kaynağı + elektrikli Kilit + 10 KIMLIK Kartı/Keyfob + Çıkış Düğmesi
+ uzaktan Kumanda
tam Kiti Seti! Daha Fazla tasarruf, zevk Daha!!
neden kullanım erişim kontrolü?
erişim kontrolü binaya erişimi kimin kontrol etmenizi sağlar. ayrıca izin kilitler ve anahtarlar güvenliğini yapı, ama zaman tuşları kayıp veya çalıntı, rahatsızlık ve gider değişen kilitleri ve yeniden veren tuşları önemli olabilir. tuşları olabilir de, kopyalanabilir bile daha güvenlik risklerini oluşturarak.
erişim Denetleyici:
bu ürün RFID erişim kontrol sistemi, şu anda hangi gelişmiş erişim sistemleri. mükemmel güvenlik fonksiyonları kullanıcıların çok daha güvenli hissediyorum izin, hangi dahil kapı devlet izleme, alarm çıkışı, güvenlik modu, anti söküm, RFID kart ve şifre.
bu ürün erişim kontrol modu sağlar, güvenli ve tam otomatik, İş organizasyonlar için ideal bir cihazdır, ofisler, fabrikalar, konutlar ve topluluklar.
su geçirmez tasarım Contacless RFID transponder teknolojisi on ekstra bir RFID okuyucu bağlayabilirsiniz tam programlama tuş takımı destek Kartı/Pin/Kart + Pin kullanıcı kapasitesi: 2000 kullanıcıları bilgisayarda bağlamak gerekmez, it can yalnız çalışır.
özellikler:
güç kaynağı: DC 12 V ± 10%; akım maksimum yük: Alarm çıkışı: 100mA Electrolock çıkışı: 3A boyut: 118x118x23mm ağırlık: 180g ortam sıcaklığı:-° c-° c RH: 20%-90% evrensel şifre: evrensel şifre of 10 takım İndüksiyon mesafe: 8-13 CM kart türü: EM veya EM uyumlu kart.
güç Kaynağı:
bu AC110V--240V Güç kaynağı denetleyici kararlı çıkış gerilimi sağlayan bir transformatör için erişim denetleyicisi, kilit, ve çıkış düğmesi.
erişim denetleyicisi yükü azaltmak Can, gizli sorun azaltmak için kablolama kaydetmek Set NC/NO çıkışlar, elektrikli kilit çeşitli kontrol edebilirsiniz tabanlı gecikme kontrol devresi, kilit zaman 0-15 saniye içinde olabilir devre uzaktan kumanda portu vardır.
şartname:
giriş Gerilimi: AC 1 10 ~ 220 V 50 ~ 60Hz çıkış Gerilimi: DC 12 V 3A dış Boyutlar: 103x68x33mm
elektrikli Kilit:
bu bir 12 V Elektrikli Kilit Jant kilidi, elektronik veya elle kilidini, esnek anahtarı, düşük elektrik tüketimi. bu kapılar Kapı Kilitleri farklı türleri için uygun. zaman cıvata dışarı uzanır, kapıyı kilitli olabilir normalde.
NC Modu-(Kilitli iken gücü ile birlikte) Kilidini Güvenli Mod; Paslanmaz Çelikten yapılmış; performans Testleri: 1000000 kere yaşlanma testi; otorite Belgelendirme: CE & MA Onaylı.
şartname:
uygulama: ahşap/demir kapılar; çalışma Gerilimi: 12VDC çalışma Akımı: 0.2-0.45A; ağırlık: 1500g; boyut (Yüz Plaka): 15x3.95x10 (cm) paketi içerir: Bir elektrikli kilit.
125 KHz RFID KIMLIK Keyfobs:
bunlar 10 adet 125 KHz RFID Proximity Keyfobs/KIMLIK Kartları, onlar ürün ile çalışabilir 125 Khz RFID kart okuyucu.
su dayanıklı tespit mesafe: 3-10 cm çalışma frekansı: 125 Khz her anahtarlık dahil ile geliyor erişmek için tüm RFID KIMLIK kartı okuyucu ile uyumlu her simge benzersiz ID ile önceden programlanmış olan bunun üzerine basılmış.
çıkış Düğmesi:
bu çıkış düğmesi yaygın kapı erişim kontrol sistemi. dışarı çıkmak istediğinizde, sadece bu Çık düğmesine basın gerekir, sonra dışarı gidebilir:
Maximun Güç Oylaması: 36 VDC 3A-5A çıkış Destek hem NC Modu (fail Safe Mode) & YOK Modu (Fail Güvenli Mod) performans Testleri: 1000000 kere yaşlanma testi Için uygun: Ahşap Kapı, Metal Kapı, cam Kapı, yanmaz Kapı, vb
uzaktan Kumanda:
bu Kapı Erişim Kontrol Sistemi için bir uzaktan kumanda cihazı, sisteminizde bağladıktan sonra, basabilirsiniz uzaktan kapıyı açmak için uzaktan kumanda, kadar 50 metre mesafe ulaşabilirsiniz:
opsiyonel : extral maliyeti 9.28 USD olduğunu, bunu gerekirse, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen!
kapı zili:
kutuda neler:
1 x Erişim kontrolü tuş 1 x Elektrikli Kilit 1 x Güç kaynağı 1 x Uzaktan kumanda 1 x Çıkış düğmesi 5 x Keyfob 5 x KIMLIK kartı

 • Model Numarası: KS159
 • Marka Adı: DIYSECUR
 • Type: Access control system
 • Special function: Waterproof
 • Door Lock Type: Electric Lock
 • Frequency: 125KHz RFID
 • Open the door way: Password / Card Key / Remote Control
 • Origin: Shenzhen
 • is_customized: Yes

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 30cm x 20cm x 15cm (11.81in x 7.87in x 5.91in)