GPRS WiFi IOS Android APP Kontrolü ile GSM alarm sistemi RFID tuş takımı Ev Alarm Sistemi ile akıllı ev alarm sistemi alarm sensörü
dahil çoklu dil operasyon menüsü ile İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Rusça, Hollandaca
(5 dilde bir alarm paneli, kullanıcılar özgürce değiştirebilirsiniz)
not: çoklu dil hakkında: bizim G90B WiFi GSM alarm sistemi paneli son/yeni sürüm operasyon menüsü ile dahil çoklu dil İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Rusça, Hollandaca. bir alarm paneli operasyonda tüm 5 diller menü vardır, kullanıcılar özgürce başka bir dili değiştirebilirsiniz ama günlük İngilizce kullanım kılavuzu sadece olduğunu hangi kolayca olduğunu anladım. ve kurulum için endişelenmeyin yapmak kolay olduğundan, biz de her zaman bizim mesleki bilgi ile size destek olabilir.
şimdi biz kaynağı büyük ekran ile yeni sürümü/menüde bigger kelimeler, ve daha iyi firmware.
sistemi Özelliği : 1. WIFI + GSM + GPRS kelime menü ev alarm sistemi 2. Android + IOS APP uygulama kolayca kontrol, yetki vermek kolay. The İlk bir APP sayfa Tarama QR kod yönetici olacak 3. Bildirim itin olduğunda hiçbir WIFI, ev sahibi GPRS üzerinden itecektir 4. IP kamera ile çalışmak , IP kamera ev sahibi APP APP gömer. you telefonla görünüm IP kamera. 5. RFID kablosuz tuş takımı ile uygulanabilir , destek kapı zili fonksiyonu 6. bölge isimleri revize edilebilir kullanıcılar tarafından 7. Relay kullanımları adı kullanıcılar tarafından revize edilebilir 8. Bağımsız bölgeleri. her bölge set bağımsız bölge olabilir olabilir, hangi sadece yönetici APP tarafından silahsızlandırılması olabilir, özellik finans ofis için fit. 9. Leaving mesaj uzaktan APP veya konak içinde. 1) Zaman APP mesajı bırakarak, gibi: Ben geç eve gidecek, benim için beklemek yok. sonraki konağa mesaj otomatik olarak haritalama olduğunu. kullanıcılar için ışık göreceksiniz hatırlatma. 2) Zaman uzun basın " kayıt " düğmesi 3 sn için konak paneli, bir başlayacak yeni memo, ve otomatik olarak haritalama APP sonu. biraz basın " kayıt " olacak yeni mesaj oynamak. 10. AC güç kaybetti derhal Bilgi itin veya kurtarıldı veya düşük gerilim dedektörleri 11. akıllı bölge fonksiyonu: öz-kontrol windows/kapılar durumu ve chime kapı açık ise hatırlatıyor 12. yap-kablosuz verici , 4 kablosuz röle çıkışları kontrol edebilirsiniz ve kablosuz ses & flaş siren. 13. 96 kablosuz savunma bölgeleri + 4 kablolu savunma bölgeleri + 4 kablolu röle , 6 alarm çağrı telefon No. 14. ev sahibi arasındaki kablosuz kodlama ve dedektörler, sayısız dedektörleri için her kablosuz bölge 15. kol/alarm Gecikmesi için her savunma bölgesi. zamanlı kol/silahsızlandırılması fonksiyonu 16. 10-second sesli mesaj kaydı 17. destek izleme ve iki yönlü interkom fonksiyonu. 18. The ev sahibi olarak kullanılabilir el-ücretsiz telefon .
uydurma parametreleri: güç kaynağı: AC = 100 ~ 230 V 50Hz/60Hz çalışma gerilimi: DC12V 1A statik akım: Alarm akımı: yedek Pil: 3.7 V 1050 mAh bekleme süresi: Yaklaşık 36 saat şarj süresi: 10 saat GSM frekans: 850/900/1800/1900 MHz (tüm dünyada çalışabilir) WiFi frekans: 2.4G GSM Iletim gücü: 2 W alma ve frekans yayan : 433 MHz (fit aksesuarları 1527 ile 330 K veya SC2262 ile 4.7/3.3 Ohm)
WI-FI, GSM GPRS alarm sistemi avantajları:
1. on smartphone APP uygulaması ve WIFI ücretsiz itin.
2. Akıllı bölge fonksiyonu, kontrol kapı ve pencereler heykeli.
3. IP kamera ile Çalışmak, APP içinde ev izleyebilirsiniz.
4. Bölge adı değiştirmek olabilir, kim olduğunu görmek için geri ev.
5. APP kontrol RF güç soket ışığı kontrol etmek ve elektrikli su ısıtıcısı.
nasıl görmek için bizim APP indir hoşgeldiniz sistemi çalışır!!
Google play UYGULAMA adı: WIFI GSM alarm sistemi
App store APP adı: e wifi gsm alarm sistemi
standart Ambalaj listesi (toptan için):
ev GSM alarm sistemi ana ünite X 1
(beyaz & siyah sürümü, veya seçeneği için tam-siyah versiyonu, varsayılan beyaz & siyah )
kullanım kılavuzu X 1
dahili bekleme pil X 1
adaptör X 1 (türleri AB, ABD, İNGILTERE, AU, CN, vb seçeneği için)
uzaktan kumanda X2
YENI TWO-WAY kapı/Pencere mıknatıs Sensörü X 1

 • Model Numarası: CS-G90B
 • alarm tipi: uygulamalar kontrol,gprs,sms,alarm
 • Marka Adı: Golden Security
 • kurma tipi: Fr uzaktan- denetleyici
 • video arabirimi: Hayır
 • ekran: Evet
 • iletişim arayüzü: Kablosuz
 • parolası klavye: Evet
 • Module: GSM850/900/1800/1900Mhz
 • power supply: 110~240VAC DC9V-12V
 • Frequency--Coding mode: 433MHZ
 • defense zone: 30 wireless zones+4 wired defense zones+4 wired relay
 • App: IOS and Android
 • is_customized: Yes
 • support: WIFI,RFID,GPRS
 • multi-language in Menu: 5-languages

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 25cm x 13cm x 15cm (9.84in x 5.12in x 5.91in)