PWM sinyal jeneratör modülü can çıkış kare dalga/ray-şekilli dalga/üçgen/sawtooth/sinüs dalga sinyali, frekans aralığı 10Hz ~ 300 KHz, ayarlanabilir görev döngüsü 2% ~ 98%. ayarlanabilir çıkış sinyali frekans dalga tepe ark, yalak ark, yükselme süresi, güz zaman ve böylece.
not: kapasitesini Ayarlamak C29 değiştirilebilir, çıkış darbe frekansı değişken aralığı. kadar 300 KHz çıkış.
not:
1. About çıkış genliği: sinüs ve üçgen dalga, sawtooth minimum besleme gerilimi tepe çıkış genliği yaklaşık 30% olduğunu, ve PWM, kare dalga, kare dalga çıkış genliği besleme geriliminin tepe yaklaşık 80% olduğunu.
örneğin: 12 V güç kaynağı, sonra: çıkış genliği sawtooth, sinüs, üçgen dalga 4V-VPP olduğunu (12 V x 30%) ya da öylesine, çıkış genliği PWM, kare dalga, dikdörtgen dalga 9.6V olduğunu-VPP (12 V x 80%) hakkında.
çıkış genlik ayarı potansiyometre ayarı aralığı: besleme gerilimi 30% ~ 80% VPP için Bir şey not eğer olmasıdır kazanç ayarı potansiyometre çok büyük veya çok küçük değişiklik, çıkış olacak varyant dalga bozulma.
2. güç kaynağı gerilimi Hakkında. önerilen çalışma gerilimi 12 ~ 18 V, yani etkisi daha iyi olacaktır. ama bu modül kaynağı 10-30 V çalışabilir, ama 30 V aşmamalıdır, aksi takdirde yakar IC, gerilim 10 V ise, ardından modül olacak hiçbir dalga çıkışı.
3. About akım sürücü yeteneği ve kaynağı akım, çıkış sinyali çıkış akımı sürücü yeteneği 10mA hakkında olduğunu, güç kaynağı akım olabilir sürece 30MA daha vardır.
4. çıkış frekansı Hakkında. frekans kurulu tarafından belirlenir süveter segmentasyon salınım kapasitör anahtarlama frekansı ayarı uygulamak için. dış şoklara kapasite C1, C3, C4, C2, C29 ilgili kapasite vardır: 100PF, 1NF, 10NF, 0.1 UF, frekans ayar aralığı 1 UF beş bantları, bitişik frekans 10 kez.
ayrıca, bir yüksek-frekans sinyal almak gerekiyorsa 80 KHz ~ 300 KHz, yapmak için aşağıdaki:
bir. departmanı gerekir jumper kablo anahtarlama sinyali açar.
B. dış şoklara kapasitör 100PF daha az değiştirilmesi, küçük kapasite, yüksek frekans.
5. çıkış dalga Hakkında ayarlamaları.
bir. üçgen, (pozitif ve negatif) sawtooth ayarlamak için.
B. sinüs düzeltilmiş.
atlama sinüs jumper pozisyon.
ayarlamaları değiştirebilirsiniz zaman boyunca potansiyometre eğimi sinüs dalga pozitif saat yönünde veya saat yönünün yön olduğunu.
frekans ayarlama potansiyometre sinüs dalga frekansı değiştirebilirsiniz.
sinüs dalga zirveleri eğriliği ayarlamak, sinüs dalga değiştirebilirsiniz potansiyometre radyan zirveleri ve vadiler olukları radyan radyan şekli. işlevini belirtmek gerekir ki karşılığında iki potansiyometre fonksiyonları çok uzak ayarlanır. yani, the zirveleri standart ayar yalak olacak, yalak standart ayar zirveleri olacak, ama muhtemeldir dalga performansını etkileyebilir.
C. PWM. kare dalga, dikdörtgen dalga ayarlamaları.
Jumper atlama PWM. kare dalga, dikdörtgen dalga pozisyon.
PWM değiştirebilirsiniz zaman boyunca potansiyometre ayarlamaları. görev döngüsü kare dalga, dikdörtgen dalga.
frekans ayarlama potansiyometre PWM değiştirebilirsiniz. frekans kare dalga, dikdörtgen dalga.
hızlanan dalga potansiyometre ince ayarlı olabilir. normal şartlar altında, göz ardı edemeyiz. genel marka Bonatch Model 03120019 miktar 1 Parça renk yeşil malzeme cam elyaf + plastik + demir şartname İngilizce Kılavuzu/Spec evet diğer Özellikler belgelendirme HIÇBIR

 • besleme Gerilimi: 12~18V
 • is_customized: Evet
 • Yayımı Güç: 0.1w
 • Marka Adı: BONATECH
 • Model Numarası: 03120019
 • uygulama: bilgisayar
 • Çalışma Sıcaklığı: -20-60c
 • tip: mantık IC
 • durum: yeni

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 15cm x 8cm x 6cm (5.91in x 3.15in x 2.36in)