paket: 1 grup = 1000 pairs Güney kore'den Lint Ücretsiz Göz Jeli Yamalar DHL TARAFıNDAN ÜCRETSIZ KARGO kollajen Anti-kırışıklık Göz Jeli Yama, kirpik uzatma için, 1000 çift/grup bu jel Göz Pedleri kirpik uzatma sırasında kullanarak profesyonellerinin için ideal tipi. bu mükemmel bir türünü unutmayın kapak işinizi yapmak hangi lashes altında tüm hızlı ve temizleyici. & #8203; 8 Adımlar için Mükemmel Kirpik Uzantıları
adım 1. Apply altında-göz çıkartmalar
uygularken altında göz çıkartmalar/jel yamalar , gerekir sticker göz çok yakın yerleştirmekten kaçının. etiket alt kirpiklere üzerinde konulmalıdır, alt kirpik itibaren yaklaşık 3-4 milimetre hattı. aşağıdan kapaklar kontrol sağlamak için üst ve alt kapaklı bir mühür formu boşluk ile.
adım 2. Choose uzantıları
her zaman kullanımı en az üç farklı uzunlukları uzantıları bu aralığın itibaren 6mm için 14mm uzunluğu. 8mm kullanmak en iyisidir kirpik uzantıları gözün iç köşeleri önlemek önlemek için bir yapay clownlike bak. bu da önemli göz genelinde 8mm uzantıları tüm kullanmak, arasında daha uzun uzatma kalın kirpik çizgisi oluşturmak için. başarısızlık mix kısa uzantıları içinde sonuçları boş boşluklar örümcek bacaklar uzun uzantıları benzer görünüm yapmak. dramatik bir görünüm için, opt için kalın (0.25mm) kıvırcık uzantıları. Finer kirpik uzantıları daha doğal bir görünüm oluşturmak.
adım 3. Pick-up
senin vinil pad üzerinde dışarı yayıldı lashes uzantıları of hızlı pick up için tasarlanmıştır. Orient uzatma cımbız düzgün. The uzatma odaklı olmalıdır bir anda 90 ° açı düz cımbız hızlı için, doğru uygulama.
adım 4. Dip
izole ile doğal kirpik kavisli cımbız . onun konik end itibaren uzatma tutarken, tokatlamak uzatma doğal kirpik boyunca. ceket ile doğal kirpik yapıştırıcı tutkal içinde boşluk ile tabanından. yapışkanlı pürüzsüz kadar yayıldı.
adım 6. Set
okutarak sonra yeterli ile doğal kirpik yapıştırıcı ceket onu için, set uzatma kirpik üzerinde yaklaşık 1/2-1mm uzak gözkapağı. uzatma doğal kirpik üzerine bırakın. kirpik yukarı bakacak şekilde ve paralel olmalıdır diğer herhangi bir boncuk olmadan lashes tutkal. uzatma dokunmayın sonra ayarı. başka bir alana hareket veya zıt göz ve tekrar tekrar uzantıları uygulamak kadar daha doğal kirpiklere izole etmek zor olur.
adım 7. Ayrı
hiçbir iki uzantıları veya doğal kirpikleri birbirine yapışmış olmalıdır. kullanım hem cımbız setleri komşu gelen herhangi bir uzantıları kirpikleri ayırmak ve/veya uzantıları. yatay bir şekilde kavramak ve ayrı; en iyi yapılır iken yapıştırıcı kuru olduğunu, ama tamamen kurumuş değil. asla bir dikey yönde çekin veya yer üzerinde herhangi bir gerginlik doğal kirpikleri. her doğal kirpik uygulama ve ayırma kadar adımları tekrarlayın bağlanmış olduğunu.
adım 8. Kuru
zaman tüm doğal kirpikleri bağlanmış güvenli bir uzantısı var, bu zaman üç dakika için yeni adorned lashes kurutmak için. Mist distile su ile, kuru tekrar ayırma üç dakika ve bir final yuvarlak gerçekleştirmek için. tamamlamadan önce uygulama hizmeti ve tekdüzelik kontrol etmek yardımcı, ile penye tarak fırça veya maskara fırçası .

  • öğe Türü: Makeup Tool Kit
  • boyut: A bag of fifty
  • Marka Adı: Eyemix
  • malzeme: silk
  • miktar: 1000pcs
  • Model Numarası: 1000 eye patch

  • Birim Tipi: lot (1000 parçalar/lot)
  • Paket Boyutu: 10cm x 8cm x 8cm (3.94in x 3.15in x 3.15in)