M
bu dükkanda panelli ürünleri ürünleri, ürünleri piyasada mevcut, genellikle sadece basit Bagua kullanın, Tai Chi desen, doğal etkisi. bizim ürünleri, Zhouyi sayıda öğrenme prensibi kullanımı, zarif tasarım.
numarası: 1070036
[ özellikler: yüksek 10 *] uzunluk 9 cm * 4 cm geniş . (manuel ölçüm hatası kaçınılmazdır. atış sakıncası Lütfen)
bebek malzeme] [bakır döküm (Shi Xin)
bir paragraf:
(reçine malzeme ve bakır malzeme: görünüşünden, reçine zanaat için ince ve beş renk, nedeniyle farklı üretim süreci, malzeme reçine el sanatları ince, güzel yüksek derecede donör öğeleri bir reçine malzeme başvurmak gerekir, ama kolay hasar, galvanik eksikliği renkler yavaş yavaş aşınmış olacak. bakır malzeme bakır hollow duvar kalıp döküm işlemi için öğeleri, kalıntı olacak! ince derece nedeniyle kalıp reçine el sanatları için modifiye edilemez ince derece düşük olduğunu, genellikle görünür çukurların veya döküm izleri, ama sert doku kötü kolay değil, uzun bir süre yavaş yavaş olacak zamanla, oksidasyon ve koyu renk veya patinated . biz gerekir ilgili öğeleri her türlü malzeme donör ciltleme kendi tercihleri ve seçin kenarına göz).
[not] bebek gerçek flaş fotoğraflar için resimler, az fark olabilir. eğer şüphe vardır, yerleştirme aralığı, referans için bizimle irtibata geçebilirsiniz. desteğiniz için çok teşekkür ederim!
bebek açıklama:
antik hayvanlar Kirin yardımseverlik olduğunu, lider, boynuzları, aslan, kaplan, ayı bel, yılan ölçekler, at nalı, bir vücutta pigtail, ama gelen uğurlu hazine antik kez üzerinde şimdi courtroom titreşim resmi yetki amaçlar ile dekore edilmiştir, güç ve servet bir sembolüdür.
kylin rolü:
1 itme para terfi Kirin çalışma istikrarlı özellikleri ekran için çok uygundur, devlet kurumları için uygundur, kamu güvenliği organları, idari organları memurlar at kullanım. Yi Ma üzerinde resmi hatırlatma zamanı, en pahalı promosyon öğeleri;
2 Çalı songzi: Feng Shui, ve Wang kylin offspring, yani halk vardır " kylin Songzi " dedi. uygun pozisyonda Bir çalı etkisi.
3. büyük bir servet : Kylin uğurlu olduğunu, ev yerleştirilir, bir tılsım, ev uğurlu rol ekleyin, değil sadece sahibini kariyer dün, ortak mali geliştirmek de olacak. buna ek olarak, ama aynı zamanda sahibi için kylin makine ömrü durdurmak için. genel ulaşım için kylin açıldıktan sonra en iyi olduğunu, en isabetli oynamak için gücü.
4 üç: üç. zaman ve farklı yönlere göre, her yıl biz yıllık Almanak veya dışarı içinde alabilirsiniz. Yuncheng sürümünü iç de açıkça bulundu. çözüm olmalıdır üç sadece üç. (kylin en açılması), üç fren üzerinde pozisyon, ve partiye üç baş.
beş blok kötü kötü düz evil: kapı kapı içine koridor görmek düz olarak, evil yoluyla yapılan (olarak da bilinir evil, bir silah) engellemek için kylin " kötü ruhları ", zayıf ise, koridor gibi çok uzun değil, engellemek için unicorn bir evil kullanabilirsiniz, ama güçlü Shaqi varsa, koridor ve uzun, düz, üç kötülük geçiştirmek için unicorn kullanmanız gerekir. kylin bir çift olabilir bir dışbükey ayna dedikodu birlikte yerleştirilir ile kötü kötü parti için.
altı evil kaplan çözmek için: evde beyaz kaplan aralığı, yerleştirilen bir çift Kirin, beyaz kaplan fierce çözmek, barış içinde yaşayan ev yapmak, özellikle beyaz kaplan baca dışına veya keskin nesneler koştu ateş, daha Kirin özveri konulmalıdır.
7 shashi asansör merdiven çözmek için: şimdi Ev Mobilya, yüksek katlı binalar sürekli artan vardır, böylece konut seçimi, konumuna dikkat ihtiyacı asansör iyi, eğer kendi konut sağ taraftaki asansör, fren yapmak kolaydır, batıda ve asansör ise sadece olduğunu, bu ihtiyaç olarak çözmek için iyi, çözmek yöntemi: kylin bir bu pozisyonda yerleştirilebilir.
dört uğurlu kylin, hayırlı uğurlu feng shui ürünleri içinde da dört büyük. fren Feng Shui ürünleri, uğurlu bir yeri vardır, rolünü gerekir, farklı kullanım, bazı uğurlu, yanlış kullanılırsa, yan etkileri için olacak, bazı uğurlu kapalı yerleştirilir, Hun bir var, iken Kirin Feng Shui içinde bir jack gibi tüm esnaf, Wangcai, şehir curtilage, Meshach, Wang nüfus, oğlu kaydetmek, wonwin vb, tüm kullanılabilir. kapalı yerleştirilir ve Kirin, ve bir maksimum fayda, iyi o için koruyucu bir etkiye sahiptir, ama kötü abhorrence, kötü adamlar keşfi gibi, ısırmaya olacak, Kirin yerleştirilir böylece ev, bayındır neden olabilir, villain kötü adamlar. en uğurlu feng shui olduğunu. Kirin master Choi, müreffeh, zengin hatırlatma, tenha kötü Huasha nedenle, kapalı üzerine yerleştirilen bir sürücü işığı unicorn, getirecek ev, utilities, uğurlu ve diğer yönleri. Kylin altın en iyi için, Jin Qilin çoğu ' güç, ama fiyat çok pahalı, genellikle yerine bakır dayalı. çünkü bakır wuhuang ama da elverişli kırmak kolay değildir.

  • appearance: animal
  • COLOR: A paragraph
  • texture of material: copper
  • No.: One million seventy thousand and thirty-six
  • style: modern chinese
  • function: Lucky

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 30cm x 30cm x 30cm (11.81in x 11.81in x 11.81in)